O firmie

Firma „Kowal Motors” zajmuje się importem motocykli z USA i Kanady, jak również ich naprawą, przebudową i serwisem. Posiadamy bardzo duże zaplecze części motocyklowych, dzięki czemu naprawa uszkodzonego motocykla jest szybka i sprawna. Spawamy plastiki i malujemy motocykle – również z możliwością użycia aerografu. W naszej ofercie znajdą Państwo także opony nowe i używane z możliwością montażu, ubrania, kaski i akcesoria motocyklowe.

 

 

 

 

 

 

Świadczymy usługi w zakresie zakupu motocykla w USA i dostarczeniu go do portu. Przygotowujemy dokumentację do odpraw w Niemczech. Świadczymy transport motocykli z portu pod Państwa dom. Jesteśmy rzetelną firmą i pragniemy żeby klient wyjeżdżający z naszego serwisu był w 100% zadowolony.

 

 

 

 

 

 

Współpracujemy z firmami i klientami z Litwy, Białorusi, Rosji, Czech i Niemiec. Uczestniczymy w wystawach motocykli wraz z firmami takimi jak Oldtimerbazar Piotr Kawałek, Motoshow, Honda, Suzuki, Yamaha, Ducati i Kawasaki. Współpracujemy też z klubami żużlowymi i salonami samochodowymi. Motocykle zakupione w naszej firmie są przygotowywane do dalekich wypraw, np. na Syberię, sponsorowanych między innymi przez Orlen –  www.motoadventure.mazowsze.pl

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej